O mnie

Mam na imię Tomek, zacząłem pisać blog gdyż chciałbym promować posiadanie pasji, hobby lub poszerzania własnych zainteresowań.

Do znalezienia sobie hobby zainspirował mnie kolega z pracy, który jest zapalonym posiadaczem terrarium. Zadał mi proste pytanie: „co robisz kiedy masz wolny czas?” Kiedy powiedziałem że „nic, siedzę przy kompie i pacze”, pokiwał z pobłażaniem głową. To był znak dla mnie żebym wprowadził coś do mojego życia, co sprawi, że nie będę marnował czasu.

Wybrałem modelarstwo kartonowe. Dlatego, że przekazane zostało mi to w genach:) Mój tata się tym bardzo interesował w młodości, teraz oczywiście też, ale czasu ma mniej.
W wieku 13-14 lat zacząłem kleić modele plastikowe – samoloty, łodzie, które później malowałem. Dosyć sporą radość mi to sprawiało, ale z czasem zaprzestałem, w sumie nie wiem dlaczego.
Na nowo zabawę z modelarstwem zacząłem na studiach, w 2010 roku i staram się rozwijać tą pasję gdyż poznałem nowe możliwości jakie stwarza papercraft. Wzory dostępne w sieci są ogromne i różnorodne. Wymagania nie są wielkie. Wystarczy kilka narzędzi, drukarka i czas.

Bardzo polecam zacząć zabawę z modelarstwem i chciałbym, aby mój blog stał się inspiracją dla chociaż jednej osoby.

Pozdrawiam, Tomek

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s